[CNW:Counter]

Hodnocení akce (některými) účastníky

 

Jirka: Výběr i téma super. Zajistit míč by byla fakt dobrá inovace. Jen to cvakání klávesnic během filmů trochu rozptylovalo.

 

Jana: Moc díky! Letošní setkání pro mě nasbíralo ještě více bodů než setkání minulé…Dost hodnotím výběr filmů, skvěle odpovídajícím zvolenému tématu.

 

Lenka: Za pozvání děkuji! Jakožto úplný laik velice oceňuji komentáře a diskuse k filmům. Obohatily mě. Výběr filmů – vynikající.

 

Ina: Výběr filmů super. Komentáře super (velká pomoc pro mě). Diskuse – možná trochu více prostoru pro ní. Inovace – možnost krátké „pohybové vložky“ (aneb trocha sportu ještě nikoho nezabila). Suma sumárum – super action! Dík!

 

Michal: Výběr filmů slušný, ale vloni to byly větší emocionální zážitky. Jinak super. P.S. Petře, sehnal bys pro mě na příští rok postel? Dík!

 

Štefan: Bylo to vyčerpávající, spaní na zemi velmi bolestivé a ranní vstávání ještě horší. Suma sumárum – příští rok jedu zase.

 

Marek: Moc dobré! Obraz, zvuk, prístup k mailom, jednoducho priestori nemeniť. Problémy: kontrolovať aby ludia nepoužívali comp počas filmu! Fyzikálno-chemický lab nieje vhodný priestor pre diskusiu. Ďakujem.

 

Dominika: Ďakujem Rasťíkovi, že nás sem zobral. Nostalgia základnej školy spolu so super filmami a milými ľudmi je pozitívna kombinácia na marcový víkend. Fyz.-chem. labák  je fajn, ale diskusie by boli viac fajn v kruhu, nech sa vidíme.

 

Lucia: Excellent! Jako naposledy, ale aj teraz. Skvelé filmy. Organizačně – sobota poobede by bylo lepšie dať 2 filmy, potom večer 2. Počítače by sa počas filmov nemali púšťať – organizačně usmerniť.

 

Kuba: *****

 

Douglas: Jsem moc spokojený!

 

Hanka: Podpořila bych koncentrovanější úvody a pak také lepší prostor pro debaty v kruhu (Tak jako to bylo po Bowling for Columbine). Doporučila bych na začátek nějaké seznamovací kolečko, ve kterém bychom se navzájem všichni představili.

 

Adam: Příště bych ocenil kratší a koncentrovanější úvody k filmům a užší provázanost tématu setkání s jednotlivými filmy. Téma pravdy podle mého rozvíjely vlastně jen Rašomon a Bowling for Columbine.

 

Jana: Dobře připravené, strava dobrá, přístup na internet. Jsem ráda, že jste se snažili vybírat filmy v originálu. Je to dobrý nápad zhlédnout takový filmový průřez. Máma ráda inspirativní lidi, kteří vymýšlejí nové akce.

 

Ondra: No pouštění černobílých filmů by se mělo přesunout na příhodnější dobu. Abych u toho nespal…

 

Radim: Kratší úvody před filmy – jen to nejdůležitější, co bychom měli znát předem. V kině také člověk neabsolvuje 30 min. přednášku „o čem film je“, aby následně viděl, o čem je.J Pro příště navrhuji zařadit nějaké japonské anime.

 

Lukáš: Omezit předmluvy k filmům na kratší délku, nechat se tím filmem ovlivnit a pak vyvolat diskusi. Spokojenost se zázemím a jídlem. Určitě pokračovat. Pokud mě něco dalšího napadne, ozvu se.

 

Janko: Možno to bolo dané témou, ale toto stretnutie na mňa pôsobilo príliš akademicky. Tiež mi trochu unikla podstata, cieľ akcie. Inak fajn. Samozrejme v noci třeba púšťať niečo akčnejšie a Tetsuo by mohol hovoriť pomalšieJ

 

Kvetka: Bolo to fajn, aj filmy boli dobré – až na tie nočné filmíky. Stačily by kratšie p#F1D900hovory o filme! Ale rozbor po filme sa mi páčil. Vcelku to ušlo.

 

Karel: Kratší úvody. Výběr filmů se povedl, jestli se tahle akce bude pořádat napřesrok, můžete počítat s mou účastí.

 

Alan: Ještě kousek zkrátit předmluvy a pak je přednést srozumitelněji a i lépe rétoricky. Jinak dík za organizaci a výběr zajímavých filmů.

 

Helena: Těžko hledat nějaká negativa. Z filmů jsem sice většinu viděla už dřív, ale především Tetsuovy úvody (které pro mě byly odborné tak akorát), diskuse a vůbec celá atmosféra toho setkání jsou hodně velká přidaná hodnota, takže jsem nadšená a tímto vyjadřuji svůj obdiv a dík všem organizátorům. Už teď se těším na další ročník. Jenom bych příště v rámci předfilmů chtěla vidět něco míň známého.  Večerníčky jsou výborné, ale co takhle videoklipy, krátké hrané filmy (Byl jsem mladistvým intelektuálem už asi viděl kdekdo), prostě víc takových „special“ věcí, jako byl Mulit.

 

Rob: Hele, lidi, fakt díky! Testy jste měli fajn, ceny ještě lepší. Strava chválitebná, nemusí být vždycky stejná luštěnina. Pití – výborný. Pak se mi líbila možnost jít na internet. Ty stolky hodnotím velmi zle, vůbec se tu nedaly natáhnout nohy. A ještě bych vyvážil (alespoň minimálně) oblast fyzickou vs. duševní. Přidat trochu pohybu (buď formou oficiální procházky nebo sportu). Úpravu komentářů a přehled filmů, jakožto i představení, hodnotím velmi pozitivně. Za sebe: jsem laik ve sledování Tv filmů a tak pro mě bylo představování některých dost nesrozumitelné. A při přiblížení toho filmu před ním samotným jsem se fakt ztrácel. Takže příště trochu srozumitelněji, prosím. Diskuse byly fajn – jestli vůbec proběhly ty pravé diskuze. Mohlo být ke slyšení více názorů – i protikladnějších. Jinak ta recese s teplotou vody se vám taky povedla. Naštěstí se otužuji. Dík za možnost sprchy a rozpisu pohlaví do ní, toaletní papír, mýdlo…Celkově fajn akce z pohledu filmu, jídla, pití. Akorát ty jmenovky se podle mě moc nevyužily. Očekávání splněno. Akce je už na určité úrovni. Za to  dík. I za tu svobodu. Určitě bych se chtěl za rok setkat zas!

 

                                                                …aneb co účastník, to názor!

 

 

 

VÍKEND V ZAJETÍ FILMU
dEsiGn[ k0C0UR + AvP ] --- dB&CodE[ k0C0UR ] --- orangebureau.com 2004